Offshore společnost

 Co to je?

Jedná se o společnosti registrované v zemích, jejichž pravidla pro podnikání jsou příznivější, než v našem státě. Mohou vám přinést nejen výhodnější daňový systém, ale také vám pomoct od neúměrné byrokracie, se kterou je podnikání u nás zpravidla spojené.

 

Jaké jsou konkrétní výhody, které vám může offshore společnost nabídnout?

Země, kde je možné offshore společnosti založit, jsou vůči vlastníkům firem velmi vstřícné. Nejen, že požadují velmi nízké, paušální, nebo dokonce nulové daně, ale většinou nestanovují žádnou povinnost vést účetnictví a podávat daňová přiznání. Nevyžadují provádění auditu, nebo výroční zprávy. Navzdory offshore firmapořizovací ceně tak vaše náklady na podnikání značně klesnou.

Pomocí offshore společnosti je možné zajistit stoprocentní anonymitu vlastnictví. Za společnost jedná podle pokynů majitele jednatel. Majitel není dohledatelný v obchodním rejstříku, ale přesto má svou firmu plně pod kontrolou. Může tak s firmou obchodovat, držet majetek nebo podíl v dalších firmách.

Právní systémy v zemích vhodných k založení offshore společnosti jsou velmi stabilní. Jejich politika vůči podnikatelům se nemění po dlouhá desetiletí a je tak téměř jisté, že se během působení vaší firmy v jejich zemi pravidla pro podnikání nezmění.

 

Námi vybrané jurisdikce pro Vaši nejvyšší spokojenost

Ve všech námi nabízených státech využíváme služeb registrátorů, se kterými udržujeme osobní kontakt. Můžeme Vám tak zaručit jejich maximální diskrétnost, rychlost a spolehlivost.

 

 Země Účetní Daň Čas
Anglie Ano 21% 2-3 dny
Belize Ne 0% 1-2 dny
BVI Ano 0% 2-3 dny
Delaware Ne 0% 2-3 dny
Dominica Ne 0% 2-3 dny
Hong Kong Ano 0% 2-3 dny
Kypr Ano 12,5% 10 dní
Nevada Ne 0% 3-4 dny
Seychely Ne 0% 2-3 dny

Pokud chcete zachovat maximum anonymity i pro Váš bankovní účet, pomůžeme Vám jej založit jak v zemích EU, tak v offshore lokalitách. Na požádání jsme schopni založit účet i v České republice. Více informací o účtech ZDE.

Poradenský servis

Pokud potřebujete pomoc s vytvořením nejlepší možné strategie ve vašem konkrétním případě, domluvte si s námi individuální poradenství přímo na míru. Můžeme Vám pomoci vytvořit pro vaše podnikání ideální strukturu.

Jak postupovat?

Objednáte se na konzultaci u našeho offshore experta.

Budeme od Vás potřebovat dokumenty. Hlavní jsou:

  • pas / občanský průkaz
  • důkaz o adrese (například účet za služby nebo výpis z banky)

S těmito a zálohou se dostavíte do našeho klientského centra.

Je možné celý proces vyřídit online. Více informací o online založení ZDE.