Offshore účet v bance

Offshore účet

Společnost považujeme v podstatě za zbytečnou, pokud nemá korporátní bankovní účet.

offshore účetVýjimkou jsou společnosti, které jsou vytvořeny pouze za účelem držení akcií, majetku, nebo dalších firem.

Proto jsme vytvořili síť bank a pečlivě posuzujeme na vhodnost banky pro společnost podle požadavků klienta. Ať je to nutnost debetní karty, spolupráce s americkými firmami, nebo požadavek na nulový bankovní zůstatek, doporučíme nejvhodnější řešení přímo pro vás.

Zakládáme si na kvalitě a spolehlivosti naší práce. Díky osobnímu kontaktu s bankami máme takřka 100% úspěšnost založení účtu do týdne od požadavku bance. Můžete se tedy spolehnout na to, že komunikace mezi námi a institucemi v dané destinaci nikdy neuvázne a za své peníze dostanete to, co chcete.

Objednat bankovní účet

Podle čeho vybíráme banky?

Zkušenosti s offshore bankami máme již 20 let. První offshore účet jsme založili v roce 1994. Za tuto dobu se změnily banky i celosvětové poměry. Kde se jedna cesta uzavře, nová se otevírá. My situaci pečlivě sledujeme a vyhodnocujeme. Proto se nestane, abychom doporučovali banku, která je dnes již nepoužitelná. Více k tématu v PŘÍSPĚVKU. 

Aspekty při výběru bank
  • Politická a ekonomická stabilita země, kde banka sídlí.
  • Uchování bankovního tajemství našich klientů.
  • Stabilita banky, nedojde k jejímu bankrotu.
  • Výborná reputace banky v očích zákazníků.
  • Široké portfolio poskytovaných služeb.
Dostupné bankovní služby
  • Účet s více měnami.
  • Kreditní a debetní karty.   (rozdíl najdete ZDE)
  • E-banking.
  • Úrokové účty.
  • Doporučující dopis.

Zařídíme pro Vás:

Analýzu Vašeho případu

Podle vašich potřeb a přání vám pomůžeme se rozhodnout, zda zvolit offshore účet, nebo účet v ČR. Doporučíme vám nejvhodnější destinaci s ohledem na to, kde máte svojí offshore společnost a jaké jsou její potřeby. Tak vám pomůžeme zajistit úplnou anonymitu Vašeho majetku.

Doporučení nejvhodnější banky

S bankami, které doporučujeme, jsme v osobním kontaktu. Můžeme tak zaručit jejich spolehlivost a kvalitu. Kromě toho  vybíráme banky s vysokou finanční stabilitou a přiměřenými náklady na vedení a založení účtu. S bankou od nás rozhodně budete spokojeni.

Komunikaci s bankou a vyřízení papírování

Pokud si to budete přát, vyřídíme za vás veškerou komunikaci s bankou i po založení účtu. Naši pracovníci s bankami udržují stálý kontakt. Pokud si tak přát nebudete, rádi vám se vším poradíme. Je třeba si uvědomit, že offshore účet se otevírá úměrně dlouho k požadavkům klienta na služby.
Svou práci vždy dotáhneme do konce.

Objednat bankovní účet

Offshore účet - cena

Cena za otevření účtu se odvíjí od kvality a rychlosti našich služeb. V ceně 750 Euro je vyřízení veškeré dokumentace, vypracování obchodního plánu, překlady dokumentů a jejich následné odeslání do banky.

Účet v České republice

Máme bohaté zkušenosti s otevíráním bankovních účtů pro offshore společnost v České republice. Více o takovém účtu ZDE.